Teresa Jadwiga Łosiewicz

Pożegnanie zasłużonego Doradcy Życia Rodzinnego

W środę 26 października o godzinie 7.00 odeszła do Pana Teresa Jadwiga Łosiewicz, wielce zasłużona w działalności Kościoła na Pomorzu Zachodnim, wieloletnia Doradczyni Życia Rodzinnego, działająca od początku powstania Poradnictwa Rodzinnego na terenie Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej, Instruktor Naturalnych Metod Rozpoznawania Płodności, Honorowy Członek Polskiego Stowarzyszenia Nauczycieli NPR, naczelny Kronikarz Kroniki Poradnictwa Rodzinnego. Osoba o Wielkim Sercu, Wielkiej Pokorze i Skromności.

Czytaj więcej...

Uroczystości pogrzebowe Teresy Jadwigi Łosiewicz 5 listopada 2016 roku

W imieniu  Doradców Życia Rodzinnego - Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej

Pewien znany ksiądz, podczas homilii wygłoszonej 1 listopada, w uroczystość Wszystkich Świętych, porównał odchodzenie bliskiej osoby do zachodu słońca. Zachodzące słońce jest piękne, mówił, ale poświata po nim jest jeszcze piękniejsza, mieni się paletą ciepłych, zmieniających się barw, zachwyca swoim blaskiem……..

Jadziu,
Twoje życie było właśnie taką poświatą,

Czytaj więcej...

Odeszła do Pana Teresa Jadwiga Łosiewicz

Ze smutkiem zawiadamiam, że w środę dn. 25 października 2016 r. o godz. 7.00 rano, odeszła do Pana  Teresa Jadwiga Łosiewicz  wielce zasłużona w działalności Kościoła na Pomorzu Zachodnim, wieloletnia Doradczyni Życia Rodzinnego,działająca od początku powstania Poradnictwa Rodzinnego na terenie naszej Archidiecezji, Instruktor Naturalnych Metod Rozpoznawania Płodności, Honorowy Członek Polskiego Stowarzyszenia Nauczycieli NPR, Naczelny Kronikarz IV Tomów Kroniki Poradnictwa Rodzinnego.

Osoba o Wielkim Sercu, Wielkiej Pokorze i Skromności.

Laudacja – Teresa, Jadwiga Łosiewicz

Życie i działalność w Poradnictwie rodzinnym

Teresa, Jadwiga Łosiewicz urodziła się 08.10.1932 r. w Kaczórkach, koło Krasnobrodu w powiecie Zamojskim, jako córka Adama Szopy i matki Anieli z domu Gałka. Kaczórki, to miejscowość położona nad rzeką Wieprz, niedaleko jej źródeł, otoczonej lasami, wśród kredowych wzgórz Roztocza. Miejsce w którym się urodziła i mieszkała we wczesnym dzieciństwie zaważyło w przyszłości na wybór zawodu. Ojciec był leśniczym, matka zajmowała się domem i wychowywała dzieci - 6 córek. Rodzice byli osobami głęboko wierzącymi, do 13 roku życia Jadzia wychowywała się w atmosferze tradycyjnej pobożności rodziców i babci Anny, mamy ze strony ojca.

Czytaj więcej...

Szukaj

Warto odwiedzić

Visit fbetting.co.uk Betfair Review